Jdi na obsah Jdi na menu
 

GTA Vice City

13. 1. 2010

Zadavatel úkolu : Ricardo Diaz

1. Jeďte autem ke zlodějovu úkrytu a podívejte se oknem dovnitř. Pronásledujte padoucha po střechách, až vyhodí sudy s benzínem, seskočte dolů, vemte si skútr a pronásledujte ho .Nezabíjet !
Odměna : 1000$

2. Leťte s Lancem ve vrtulníku ke zlodějovu úkrytu. Nejprve zabijte nepřátele, kteří jsou nejvýš, potom ty dole. Vrtulník vás vysadí a vy se pomocí kulometu prostřílejte až na střechu, kde seberte peníze. Nyní se vám otevře druhá část města.
Odměna : 2000$

3. Jeďte k loděnici a postřílejte všechny nepřátele. Dojděte dovnitř budovy a spusťte pomocí přístroje člun na vodu. Pozor, přiběhnou teď další. Nastupte do člunu a rychle k vile.
Odměna : 4000$

4. Tommy se musí dostat ke člunu s drogami dříve než konkurence, proto se držte zpočátku vlevo. Na zpáteční cestě bude člun řídit Lance a vy odrážet lodním dělem útoky nepřátel.
Odměna : 10000$

e) Zadavatel úkolu : Plukovník Cortez

1. Před touto misí si doplňte životy i brnění. Směrem od autosalonu k letišti je barák a v baráku bazén a v bazénu raketomet. Vydejte se po nejsevernějším mostě směrem do druhé části města a jakmile most skončí, dejte se ihned doprava a do otevřených dveří, najdete na střeše VCN Maverick. Vemte si ho, trochu si procvičte ovládání a teprve pak zaleťte pro tuto misi. Leťte s vrtulníkem na střechu blízko transportu a přistaňte. Zamiřte raketometem a sejměte všechna vozidla. Puškou dodělejte vojáky, co vylezou. Nakonec seskočte dolů a střílejte do otevřeného poklopu na přední straně tanku. Vojáci vylezou ven a vy konečně můžete nasednout do tanku a odvézt ho do garáže než se zničí.
Odměna : 5000$

f) Zadavatel úkolu : Kent Paul

1. Kenta Paula naleznete jako obvykle v klubu Malibu. Od něj se dozvíte, že Lance byl unesen Diazovými muži, a že mu zabili bratra, rozhodnete se tedy Lance osvobodit. nejrychleji se na městské smetiště dostanete pomocí vrtulníku a nebo po mostu u golfového klubu. Rozražte zátaras a prostřílejte se k Lancovi uvnitř budovy, je přivázán k židli a zraněn, takže si dávejte pozor až budete zabíjet muže uvnitř. Lance je tedy zraněn a vy ho musíte odvézt do nemocnice. Dávejte pozor, protože Diazovi muži po vás půjdou.
Odměna : 0$

g) Zadavatel úkolu : Tommy Vercetti

1. Diaz je pro vás nebezpečný, rozhodnete se tedy s Lancem, že se ho zbavíte. Nejprve zabijte ostřelovací puškou stážné u zahrady, u dveří a u labiryntu. Lance vás povede labiryntem, takže se ho snažte krýt. Dovede vás před sklep, kde ho zase povedete vy. Prostřílejte se až do hlavní haly, kde zneškodníte samotného Ricarda Diaze. Gratuluji, právě jste získali jeho vilu. Na střeše je Maverick a adrenalin. Před vilou adrenalin, garáž pro dvě auta, Stretch (limuzína) a Infernus.
Odměna : 50000$

2. Na tento úkol máte pět minut. Musíte dojet do obchodního střediska a rozbít označené výlohy. Jedna z nejtěžších misí.
Odměna : 2000$

3. Jeďte k baru s dalšími dvěma hochy. Zneškodněte strážné a potom si promluvte s majitelem restaurace. Nyní přijdou na řadu provozní. Všechny je oddělejte, až zničíte auto, nastane výbuch a dvěma se podaří uniknout. Musíte je dohnat a zabít.
Odměna : 4000$

4. Musíte na sebe upoutet pozornost policie. Vlákejte do garáže dva policajty, až se vrata otevřou, máte na sobě policejní uniformy. Vedle garáže je hlídkový vůz, nasedněte do něj a jeďte do nákupniho střediska. Dejte bombu do kavárny a zmizte do vaší vily.
Odměna : 10000$

B. Závěrečné hlavní mise :

Abyste mohli plnit následující mise, musíte mít všechny nemovitosti, které vydělávají.

1. Mise od tiskárny

Zloději vám chtějí ukrást peníze z vašich nemovitostí. Nejprve se postarají o loděnici a pak berou jeden objekt za druhým, musíte být včas na správném místě a zničit jejich auta a motorky.
Odměna : 30000$

2. Mise ve vaší vile

Musíte bránit sejf. Vyjděte před vaší kancelář a kulometem střílejte po všech, kteří se objeví. Za chvíli přijde i Lance, který vás zradil a Sonny, zabijte je. Nenechte se odradit titulky, protože hra pokračuje dál.
Odměna : 30000$

C. Vedlejší mise :

a) Zadavatel úkolů : Avery Carrington

1. Zajděte do prodejny oblečení pro šaty, potom zamiřte do golfového klubu. Zbraně zůstanou před vchodem, ale vy si můžete nechat motorovou pilu. Zajděte za cílem a eliminujte ho.
Odměna : 250$

2. Máte jednu helikoptéru na ovládání a musíte rozmístit do budovy čtyři časované bomby.
Pokud vás štvou dělníci a ochranka, tak je rozsekejte vrtulí nebo jim prostě uleťte.
Odměna : 1000$

3. Převlékněte se v obchodu za kubánce a vydejte se k pohřbu. Jakmile vyjede gangster s pohřebním vozem, tak ho ostřelujte dokud nevybuchne. Jestli gangster uteče, tak ho přejeďte.
Odměna : 2500$

b) Zadavatel úkolů : Love fist

1. Vemte si nějaké rychlé auto a zajeďte k dealerovi. Sražte ho z motorky a vemte si drogy k sobě. Nakonec rychle skočte pro Mercedes.
Odměna : 2000$

2. Jeďte na autogramiádu a pronásledujte vraha. Zničte jeho auto, pokud uteče, zabijte ho.
Odměna : 4000$

c) Zadavatel úkolů : Motorkářský gang

1. Ze závodu na motorkách musíte vyjít jako vítěz, je to snadné. Jen pečlivě vybírejte zatáčky.
Odměna : 1000$

2. Musíte naplnit chaos-metr. Udělejte si tři hvězdičky a až přiletí vrtulník, pražte to do něj jen puškou.
Odměna : 2000$

3. Rozjeďte se a vyskočte po schodech na střechu obchodu Ammu-nation, prostřílejte se k Bakerově motorce a nakonec po severním schodišti přeskočte zpět na silnici. Jen už rychle do baru, protože vás pronásledují !
Odměna : 4000$

d) Zadavatel úkolů : Love fist

1. Řiďte limuzínu tak, aby příliš nezpomalila a nevybouchla. Nejlépe se pro tuto misi hodí silnice od motorkářského baru do doků.
Odměna : 8000$

d) Zadavatel úkolů : Kubánský gang

1. Musíte jednoduše projet rychle všechny kontrolní body na člunu.
Odměna : 1000$

2. Prostřílejte si cestu k dodávce s drogami a odvezte ji do baru.
Odměna : 2000$

3. Zneškodněte protivníky v zahradě, na člunech, na můstku, v domě a seberte tři kufry s drogami. Dojděte do nedaleké vaší vily a odleťte vrtulníkem.
Odměna : 4000$

e) Zadavatel úkolů : Haitský gang

1. Objeďte s autem tři skrýše s drogami, po každém vyzvednutém kufříku se zvýší počet hvězdiček, takže radši jezděte do karosárny.
Odměna : 1000$

2. Nasedněte do dodávky Top-fun a řiďte malé letadlo na ovládání a bombardujte tři čluny a auto.
Odměna : 2000$

3. Vyjděte po schodech a ostřelujte nepřátele.
Odměna : 4000$

f) Zadavatel úkolů : Kubánský gang

1. Sežeňte si Voodoo a jeďte na schůzku s ostatními, potom jeďte do pevnosti a zaparkujte ve značce. Všechny zabijte a položte tři bomby. Zamiřte k bráně a zachráníte se na schodech.
Odměna : 10000$

g) Zadavatel úkolů : Atentátník

1. Sledujte dodavatele pizzy a zabijte ho.
Odměna : 500$

2. Narážejte do auta paní Dawsonové, dokud nevybuchne. Nepoužívejte zbraně !
Odměna : 2000$

3. Za velmi krátkého časového limitu musíte zničit devět členů jednoho gangu.
Odměna : 4000$

4. Na letišti si vyzvedněte ostřelovačku a optikou je sledujte. Potom zabijte chlapa a jeho bodyguarda. Dejte nohy na ramenaa jeďte k cílovému bodu na radaru. Pozor - budou vás pronásledovat zločinci a i policie !
Odměna : 8000$

5. Jděte do zadního dvora mrazírny a ze začátku používejte ostřelovačku a za zdi házejte granáty ! Seberte kufřík a unikejte s vrtulníkem k bodu na radaru.
Odměna : 16000$

KONEC.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář